frame

Věděli jste, že lepší prodejní a manažerské dovednosti znamenají větší motivaci a sebevědomí ?

 

Popis kurzu

Tento kurz je určen pro jedince nebo malé skupiny o počtu 2–3 lidí. Program kurzu je sestavován dle aktuálních přání a požadavků klienta. Účastníci kurzu si mohou osvojit prodejní nebo manažerské dovednosti, náborovou strategii či mediální trénink. Na rozdíl od klasického koučinku je tento kurz orientován na konkrétní a jasně aplikovatelné dovednosti, šetří proto čas, peníze a rychleji přináší požadované výsledky.

Obsah kurzu

Obsahová část kurzu je vždy sestavena v souladu s aktuálními potřebami klienta. Je možné se zaměřit na jednotlivé dovednosti z oblasti náborování nebo prodejních a manažerských schopností, popřípadě na jejich kombinaci.  Příkladem uvedeme několika dovedností z každé oblasti:

  • Prodejní dovednosti (například: analýza potřeb zákazníka, telefonování, průběh schůzek a zvládání námitek)
  • Manažerské dovednosti (například: typologie kolegů v týmu, jak si nastavit cíle, controlling,výtky a porady a jejich vedení)
  • Náborová strategie (například: proces náborování, od hledání kontaktu až po podepsání smlouvy, kanály pro nábor obchodníků a náborová microsite)


V čem jsme jiní?

  • Na rozdíl od konkurence kurz vždy sestavujeme na míru zákazníkovi a jeho potřebám
  • Propagujeme lidský přístup
  • Sázíme hlavně na praxi a zkušenost z oboru

Komu je kurz určen?

Kurz je určen všem, kteří si chtějí osvojit nové schopnosti v oblasti prodeje, managementu nebo náboru a my jej doporučujeme především:

  • Manažerům a jednatelům
  • Zakladatelům startupů
  • Obchodníkům, kteří chtějí zlepšit své schopnosti

Některé naše reference

SKVĚLÉ!!!!! Školení na náborové dovednosti, které má smysl! Děkuji! Některá školení, nejen nedávají smysl, ale ani se nedají aplikovat, 2 dny a úplně jiný úhel pohledu, skvělý trénink a hurá do toho. Těším se na další setkání. Všem mohu vřele doporučit.

Hana Kočí

Regionální manažer, D.A.S

Jménem společnosti Zepter bych ráda poděkovala za kvalitní a efektivní školení náborových dovedností. Nejvíce si ceníme, že ze školení vzešly konkrétní výsledky a to ve velmi krátké době. Naplnilo se tak očekávání, které pan Kruber vyvolal při našem prvním setkání.

Iva Mezteková

Training manager, Zepter

Doporučuji! Tomášův styl školení je jiný, než ty korporátní. Je praktické a ušité na míru každému produktu. Tady je poznat, že školí obchodník, který UMÍ prodávat.

Jitka Zoderová

CEO, BusinessAnimals

Na podzim tohoto roku jsem společně s mým týmem poradců absolvoval s Tomášem Kruberem během 5 týdnů celkem 6 dní školení na téma „práce a jednání s klienty“. Čeho si ovšem cením nejvíc je Tomášům přístup, byl velice profesionální, ale také velice vtipný a proto nebyly dny vůbec nudné a uběhly vždy velice rychle.

Tomáš Fiala

Regionální ředitel, OVB Allfinanz

S Tomášem jsem se naučil vytipovat obchodní dravce, dostat je na schůzku, udělat jim pohovor a nadchnout je pro můj business, tak abychom mohli rozvíjet moje podnikání. Doporučil bych ho všem, protože Tomáš je profík v tom, co dělá a dobře se s ním spolupracuje.

Tomáš Neumann

CEO, Appmine s.r.o.

fincentrum
cesta_uspesnych
modra
ev_logo
bussiness_animals
logo_appmine
logo_ovb_cz
zepterlogo
nuv
das