Už nechcete, aby vám utíkaly další peníze kvůli neúčinné náborové strategii ?

 

Popis kurzu

Společně vytvoříme náborovou strategii, která bude mít za cíl zvýšení počtu obchodníků ve vašem týmu a zvýšení efektivity náborového procesu. Výsledkem bude větší počet přijatých obchodníků za nižší časovou investici. Součástí tohoto kurzu jsou i konzultace a doporučení, díky kterým zvládnete realizované nárůsty neustále navyšovat.

Obsah kurzu

Během semináře vám ukážeme nové kanály k náboru a následně vás tyto kanály naučíme prakticky využívat na maximum. Zaručujeme vám tyto dovednosti:

 • Seznámení se všemi kanály náborování (online, nábor u konkurence, přímý nábor, doporučení)
 • Kombinace kanálů (více obchodníků, nižší časová investice)
 • Proces náboru (jak hledat kontakt, jak volat, jak zvát na pohovor, jak zajistit konečné výstupy)
 • Pohovor (výsledkem pohovoru je vysoká motivace obchodníka pro vás pracovat)
 • Zaškolovací proces (udržení obchodníka,motivace, realizovaný obrat)


V čem jsme jiní?

Konkurenční společnosti se většinou soustředí na několik specifických kanálů, přičemž při náborování protěžují své vlastní produkty. To nemusí vyhovovat potřebám klienta. Naším hodnotícím kritériem spolupráce bude vždy zvýšení počtu nových lidí v týmu.

K tomu nám pomáhá:

 • Komplexní a nezávislé poradenství
 • Zkušenosti z praxe
 • Využití všech dostupných kanálů

Cena za náborovou strategii je výrazně nižší v porovnání se současným neefektivním procesem náboru v některých firmách. Nerealizované obchodní výsledky díky slabému náboru je třeba vnímat jako obchodní ztrátu. S každým dalším měsícem, kdy je nábor neefektivní, se tato ztráta nenávratně zvyšuje.

Komu je kurz určen?

Kurz je určen všem, kteří si přejí zvýšit výsledky náboru ve svém obchodním týmu nebo snížit časovou investici do náboru a zaškolování. Spolupráce je efektivní a finančně výhodná pro společnosti, jejichž cílem je měsíčně získat minimálně jednoho obchodníka.

Dále je kurz vhodný zejména pro:

 • Obchodní týmy, které se zabývají B2C nebo B2B prodejem s průměrnou hodnotou jednoho obchodu do 500.000 Kč
 • Obchodní týmy, které jsou vybudovány na základech síťového marketingu
 • Finanční instituce a pojišťovny
 • Makléřské společnosti
 • Realitní kanceláře

Některé naše reference

SKVĚLÉ!!!!! Školení na náborové dovednosti, které má smysl! Děkuji! Některá školení, nejen nedávají smysl, ale ani se nedají aplikovat, 2 dny a úplně jiný úhel pohledu, skvělý trénink a hurá do toho. Těším se na další setkání. Všem mohu vřele doporučit.

Hana Kočí

Regionální manažer, D.A.S

Jménem společnosti Zepter bych ráda poděkovala za kvalitní a efektivní školení náborových dovedností. Nejvíce si ceníme, že ze školení vzešly konkrétní výsledky a to ve velmi krátké době. Naplnilo se tak očekávání, které pan Kruber vyvolal při našem prvním setkání.

Iva Mezteková

Training manager, Zepter

Doporučuji! Tomášův styl školení je jiný, než ty korporátní. Je praktické a ušité na míru každému produktu. Tady je poznat, že školí obchodník, který UMÍ prodávat.

Jitka Zoderová

CEO, BusinessAnimals

Na podzim tohoto roku jsem společně s mým týmem poradců absolvoval s Tomášem Kruberem během 5 týdnů celkem 6 dní školení na téma „práce a jednání s klienty“. Čeho si ovšem cením nejvíc je Tomášům přístup, byl velice profesionální, ale také velice vtipný a proto nebyly dny vůbec nudné a uběhly vždy velice rychle.

Tomáš Fiala

Regionální ředitel, OVB Allfinanz

S Tomášem jsem se naučil vytipovat obchodní dravce, dostat je na schůzku, udělat jim pohovor a nadchnout je pro můj business, tak abychom mohli rozvíjet moje podnikání. Doporučil bych ho všem, protože Tomáš je profík v tom, co dělá a dobře se s ním spolupracuje.

Tomáš Neumann

CEO, Appmine s.r.o.

fincentrum
cesta_uspesnych
modra
ev_logo
bussiness_animals
logo_appmine
logo_ovb_cz
zepterlogo
nuv
das