Věděli jste, že meziroční nárůsty obratu záleží jen na manažerských dovednostech vašich ředitelů nebo manažerů?

 

Popis kurzu

Cílem kurzu je zlepšení manažerských dovedností u vašich klíčových spolupracovníků a tím i zvýšení výkonnosti celého týmu nebo odstranění hrozeb a nestability týmu. Vaši manažeři a ředitelé se naučí správně stanovit a plnit cíle, což povede k pravidelnému růstu jejich výsledků. Součástí kurzu jsou i konzultace a doporučení, které povedou ke zlepšení vnitrofiremního systému, procesů a loajalitě vašich spolupracovníků nebo zaměstnanců.

Obsah kurzu

Kurz manažerských dovedností provede vaše klíčové pracovníky celým procesem řízení lidí, což se odrazí ve zlepšení následujících oblastí:

 • Typologie lidí (lepší výsledky a vztahy v týmu)
 • Nastavení cílů, které budou podřízení respektovat
 • Controlling (jak zajistit plnění nastavených cílů)
 • Výtky (jak odstranit nežádoucí chování a rizika)
 • Vedení porad
 • Leadership


V čem jsme jiní?

 • Naše služby jsou uzpůsobeny potřebám a přáním jednotlivých klientů, čímž se výrazně odlišujeme od konkurence
 • Kurz vede manažersky stále činný lektor se sedmiletou praxí – zkušenosti s vedením až stočlenných týmů
 • Součástí kurzu je praktický a autentický nácvik dovedností
 • Ceny nastavujeme tak, abychom byli z dlouhodobého hlediska nejefektivnějším řešením. V případě dlouhodobé spolupráce nabízíme příznivější ceny

Komu je kurz určen?

Kurz je určen především pro manažery, kteří vedou svůj tým s následující strukturou:

 • Velikost týmu 5 – 100 lidí

Některé naše reference

SKVĚLÉ!!!!! Školení na náborové dovednosti, které má smysl! Děkuji! Některá školení, nejen nedávají smysl, ale ani se nedají aplikovat, 2 dny a úplně jiný úhel pohledu, skvělý trénink a hurá do toho. Těším se na další setkání. Všem mohu vřele doporučit.

Hana Kočí

Regionální manažer, D.A.S

Jménem společnosti Zepter bych ráda poděkovala za kvalitní a efektivní školení náborových dovedností. Nejvíce si ceníme, že ze školení vzešly konkrétní výsledky a to ve velmi krátké době. Naplnilo se tak očekávání, které pan Kruber vyvolal při našem prvním setkání.

Iva Mezteková

Training manager, Zepter

Doporučuji! Tomášův styl školení je jiný, než ty korporátní. Je praktické a ušité na míru každému produktu. Tady je poznat, že školí obchodník, který UMÍ prodávat.

Jitka Zoderová

CEO, BusinessAnimals

Na podzim tohoto roku jsem společně s mým týmem poradců absolvoval s Tomášem Kruberem během 5 týdnů celkem 6 dní školení na téma „práce a jednání s klienty“. Čeho si ovšem cením nejvíc je Tomášům přístup, byl velice profesionální, ale také velice vtipný a proto nebyly dny vůbec nudné a uběhly vždy velice rychle.

Tomáš Fiala

Regionální ředitel, OVB Allfinanz

S Tomášem jsem se naučil vytipovat obchodní dravce, dostat je na schůzku, udělat jim pohovor a nadchnout je pro můj business, tak abychom mohli rozvíjet moje podnikání. Doporučil bych ho všem, protože Tomáš je profík v tom, co dělá a dobře se s ním spolupracuje.

Tomáš Neumann

CEO, Appmine s.r.o.

fincentrum
cesta_uspesnych
modra
ev_logo
bussiness_animals
logo_appmine
logo_ovb_cz
zepterlogo
nuv
das