frame

Zvětšení obchodního týmu a tím i jeho stability díky headhuntingu…

 

Popis služby

Headhunting je efektivní formou náboru nového obchodníka do vaší firmy. Zde je naším úkolem najít a vybrat prodejce, kontaktovat jej a následně ho přetáhnout do vaší společnosti. Tato služba je vhodná především ve chvíli, kdy máte malý tým a nemáte dostatečnou kapacitu na zaučování nového obchodníka. Prodejce se zkušenostmi z oblasti sales již nemusí projít procesem zaučení a vám tak tato služba šetří čas i finance vyhrazené právě na tuto aktivitu.

Proč headhunting objednat?

 • Nově příchozí obchodník sebou přináší své know-how a cenné informace nejen z konkurenční firmy, v ideálním případě i svou klientelu
 • Větší počet obchodníků ve firmě (s počtem obchodníků roste stabilita týmu a navyšují se tak obraty)
 • Odpadá fáze zaučení (obchodník již zná a umí uplatňovat prodejní znalosti)
 • Jistota šikovného prodejce (je to člověk, který již něco dokázal a má za sebou viditelné úspěchy)


V čem jsme jiní?

 • Headhunting neprovádí personalisté jako u konkurence, ale zkušení obchodníci, kteří sami vědí, jak se v tomto oboru orientovat
 • Hledáme dle vašich požadavků (headhunting provádíme vždy na základě vašich zkušeností a specifikací)
 • Garance setrvání nového obchodníka na pozici (pokud námi vybraný obchodník v pozici nesetrvá, je služba “Headhunting” zdarma)

Komu je služba určena?

Službu headhunting doporučujeme především pro následující fimy:

 • MLM
 • Finančním instituce a pojišťovny
 • Startupy
 • Firmy s malým týmem
 • Firmy s malým počtem nováčků

Některé naše reference

SKVĚLÉ!!!!! Školení na náborové dovednosti, které má smysl! Děkuji! Některá školení, nejen nedávají smysl, ale ani se nedají aplikovat, 2 dny a úplně jiný úhel pohledu, skvělý trénink a hurá do toho. Těším se na další setkání. Všem mohu vřele doporučit.

Hana Kočí

Regionální manažer, D.A.S

Jménem společnosti Zepter bych ráda poděkovala za kvalitní a efektivní školení náborových dovedností. Nejvíce si ceníme, že ze školení vzešly konkrétní výsledky a to ve velmi krátké době. Naplnilo se tak očekávání, které pan Kruber vyvolal při našem prvním setkání.

Iva Mezteková

Training manager, Zepter

Doporučuji! Tomášův styl školení je jiný, než ty korporátní. Je praktické a ušité na míru každému produktu. Tady je poznat, že školí obchodník, který UMÍ prodávat.

Jitka Zoderová

CEO, BusinessAnimals

Na podzim tohoto roku jsem společně s mým týmem poradců absolvoval s Tomášem Kruberem během 5 týdnů celkem 6 dní školení na téma „práce a jednání s klienty“. Čeho si ovšem cením nejvíc je Tomášům přístup, byl velice profesionální, ale také velice vtipný a proto nebyly dny vůbec nudné a uběhly vždy velice rychle.

Tomáš Fiala

Regionální ředitel, OVB Allfinanz

S Tomášem jsem se naučil vytipovat obchodní dravce, dostat je na schůzku, udělat jim pohovor a nadchnout je pro můj business, tak abychom mohli rozvíjet moje podnikání. Doporučil bych ho všem, protože Tomáš je profík v tom, co dělá a dobře se s ním spolupracuje.

Tomáš Neumann

CEO, Appmine s.r.o.

fincentrum
cesta_uspesnych
modra
ev_logo
bussiness_animals
logo_appmine
logo_ovb_cz
zepterlogo
nuv
das