Co děláme?

Náborové dovednosti

Kvalitní a dostatečný nábor se promítá do obratu firmy, multiplikuje ho. Kurz náborové dovednosti je určen všem, kteří chtějí dlouhodobě zajišťovat obchodníky do své firmy. Cílem kurzu je dlouhodobé získávání kvalitních lidí.

Prodejní dovednosti

Klíč k větším obratům je ve větší motivovanosti a profesionalitě obchodního týmu. Víte, jak toho dosáhnout? My ano! Vaše obchodníky naučíme zvládat všechny fáze prodejního procesu, od prvního kontaktu s klientem, až po následnou péči.

Manažerské dovednosti

Efektivní vedení podřízených pracovníků je odměněno růstem obchodů, a právě o vylepšení manažerských schopností jde v tomto kurzu. Během kurzu vaši manažeři a ředitelé ovládnou techniky manažerských dovedností.

Školení 1 na 1

Školení je vhodné pro menší týmy nebo jednotlivce, u kterých chcete rychle a efektivně zlepšit jejich schopnosti. Kurz se zcela přizpůsobuje vašim požadavkům. Manažer, ředitel či obchodník si zde může osvojit některé dovednosti z nabídky našich kurzů.

Audit obchodníků

Manažeři obchodních oddělení nemají často dobrý přehled o výsledcích svého týmu a jeho praktikách. Obchodníci totiž mohou jinak fungovat ve firmě a jinak v průběhu obchodního jednání. Proto je tu tato služba. Zjistíme aktuální stav prodejních dovedností.

Headhunting obchodníků

K přijmutí obchodníka patří složitý zaškolovací proces. Ten vyžaduje čas a peníze. Nemusí to tak být. Pomocí námi nabízené služby headhuntingu je možné přetáhnout již kvalifikovaného obchodníka z konkurenční firmy. Ušetříte tím čas a peníze za školení a získáte nové kontakty.

Náborová microsite

Tato služba dokáže zefektivnit i zkvalitnit nábor a přivést vám větší počet zájemců o pracovní pozici. S pomocí placené reklamy doručíme na speciálně vytvořenou stránku velké množství potenciálních zaměstnanců či obchodníků, ze kterých si již vy sami vyberete.

PŘIPRAVUJEME

Mediální trénink

Práce s médii je důležitá pro budování mediálního obrazu firmy. O tom, jak s médii vycházet, se vy nebo vaši lidé dozvíte na tomto kurzu. K výcviku používáme nejmodernější technologie. Mediální tréninky realizujeme u klienta nebo ve studiu, kde simulujeme rozhovor.