frame

Pochybujete o schopnostech vašeho obchodního týmu ?

 

Popis služby

Manažeři obchodních oddělení nemají často dobrý přehled o výsledcích svého týmu a jeho praktikách. Obchodníci totiž mohou jinak fungovat ve firmě a jinak v průběhu obchodního jednání. Proto je tu tato služba. Zjistíme pro vás aktuální stav prodejních dovedností týmu nebo jednotlivých prodejců. K tomu užíváme:

 • Mystery shopping
 • Dotazníky
 • Konzultace

Výsledkem této služby je report o současném stavu jednotlivých částí prodejních dovedností, jako například: analýza potřeb zákazníka, telefonování, průběhu schůzky, closing, zvládání námitek nebo komunikace s klientem.

Proč audit obchodníků objednat?

 • Umíme nestranně posoudit schopnosti obchodníka i celého obchodního týmu
 • Naši školitelé a realizátoři služeb se pohybují v oblasti obchodu již několik let
 • Na základě výsledků auditu můžete rozvíjet znalosti nejen jednotlivých obchodníků, ale také celého týmu


V čem jsme jiní?

Jsme zavedenou firmou, která má široké a několikaleté znalosti jak z oblasti obchodování, tak z oblasti školení prodejních dovedností.

Jsme schopni vám zaručit:

 • Nezávislé posouzení obchodníků i celého týmu
 • Reálné hodnocení obchodníka a jeho aktivit (například domluvením reálné schůzky)
 • Pokud nenalezneme žádné nedostatky, služba bude zdarma

Komu je služba určena?

Audit obchodníků je vhodný pro jednotlivce i týmy a my jej doporučujeme především v následujících případech:

 • Nevím, kde konkrétně je v obchodním týmu problém
 • K zjištění slabých stránek týmu
 • Pro utvrzení, že můj tým je perfektní

Některé naše reference

SKVĚLÉ!!!!! Školení na náborové dovednosti, které má smysl! Děkuji! Některá školení, nejen nedávají smysl, ale ani se nedají aplikovat, 2 dny a úplně jiný úhel pohledu, skvělý trénink a hurá do toho. Těším se na další setkání. Všem mohu vřele doporučit.

Hana Kočí

Regionální manažer, D.A.S

Jménem společnosti Zepter bych ráda poděkovala za kvalitní a efektivní školení náborových dovedností. Nejvíce si ceníme, že ze školení vzešly konkrétní výsledky a to ve velmi krátké době. Naplnilo se tak očekávání, které pan Kruber vyvolal při našem prvním setkání.

Iva Mezteková

Training manager, Zepter

Doporučuji! Tomášův styl školení je jiný, než ty korporátní. Je praktické a ušité na míru každému produktu. Tady je poznat, že školí obchodník, který UMÍ prodávat.

Jitka Zoderová

CEO, BusinessAnimals

Na podzim tohoto roku jsem společně s mým týmem poradců absolvoval s Tomášem Kruberem během 5 týdnů celkem 6 dní školení na téma „práce a jednání s klienty“. Čeho si ovšem cením nejvíc je Tomášům přístup, byl velice profesionální, ale také velice vtipný a proto nebyly dny vůbec nudné a uběhly vždy velice rychle.

Tomáš Fiala

Regionální ředitel, OVB Allfinanz

S Tomášem jsem se naučil vytipovat obchodní dravce, dostat je na schůzku, udělat jim pohovor a nadchnout je pro můj business, tak abychom mohli rozvíjet moje podnikání. Doporučil bych ho všem, protože Tomáš je profík v tom, co dělá a dobře se s ním spolupracuje.

Tomáš Neumann

CEO, Appmine s.r.o.

fincentrum
cesta_uspesnych
modra
ev_logo
bussiness_animals
logo_appmine
logo_ovb_cz
zepterlogo
nuv
das